Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

1


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

KUSH JEMI NE Gjithçka ka filluar me Komoditetin! Mars 2014 koha kur është vulosur produkti “Dyshek Comodita”, një dyshek pasardhës i punës 25 vjeçare e prodhimit të shpuzës dhe dyshekëve nga një ndër kompanitë më të mëdha në tregun tonë – Devolli Corporation. Ky produkt ka qenë vetëm hapi i parë, i cili për një kohë shumë të shkurtër është pasuar nga projekti për zgjerimin e një rrjeti dyqanesh me produkte shtëpie COMODITA HOME. Ne, Comodita Home, jemi prezantuar në Mars të vitit 2015 fillimisht me 8 dyqane në Kosovë, sot numërojmë 24 dyqane në të gjitha qytetet e Kosovës, 14 në Shqipëri dhe 11 në Maqedoni. Rrjeti i dyqaneve tona ka për qëllim të sjellë tek konsumatorët e saj një gamë të gjërë produktesh, të cilat do të plotësojnë të gjitha nevojat shtëpiake e personale, dhe do të dallohen për cilësinë e funksionalitetin e tyre. Ne kemi arritë që të shquhemi edhe për ambientet e ngrohta dhe mikpritëse, të cilat janë ndërtuar veçanërisht për ta bërë blerjen sa më relaksuese dhe “ceremoniale”.

Punët aktive nga De Holding Shpk

IT De Holding Shpk

Inxhinier Informatike
Tirane, Shqipëri 02-07-2024 edhe 16 ditë