Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

1

Sektori:

Privat

Themeluar:

2015


INFORMACIONE KONTAKTI

Rruga Bernoca, Nr.2, Lundër, Farkë, Tirana, Albania

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile: +355 69 400 7514


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

ESDP është shoqëria e parë shqiptare në fushën e projektimit dhe prodhimit të sistemeve embedded dhe të pajisjeve elektronike të krijuara sipas nevojave të klientit (custom-made). ESDP ka filluar të punojë së fundmi në sektorin e ri të software-ve të fiskalizimit, me anë të aplikacioneve të miratuara easyPos dhe easyInvoice. 


Produkte dhe Shërbime

Modem GPRS, Temperature Differential Controller, Smart Water Meter

Punët aktive nga ESDP Sh.p.k.