Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat

Themeluar:

2010


INFORMACIONE KONTAKTI

Rr. Themistokli Germenji, prapa RTSH

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile: +355694042956


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Digital Orthodontic Clinic


Fotografi


Anëtar i

World Federation of Orthodontists

Produkte dhe Shërbime

Klinike dentare eksklusiv orotodontike. Invisalign Provider i Certifikuar.

Çertifikime

Invisalign Provider i Certifikuar

Video