Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

0


INFORMACIONE KONTAKTI


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Sigma VIG Sh.a operon në tregun e sigurimeve ne Shqipëri dhe Kosovë prej më shumë se 20 vitesh dhe është pjesë e grupit më të madh të sigurimeve, në Evropën Lindore dhe Qendrore, Vienna Insurance Group. Ne synojmë që të jemi pranë klientëve me produkte dhe shërbime të cilat ju japin atyre siguri financiare në rast fatkeqësie, të mbështetur nga tradita dhe përvoja e gjatë e Vienna Insurance Group, e cila është lider në sigurime në Evropen Qendrore dhe Lindore.