Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90201

Asistente Ekonomiste

Tirane, Shqipëri 17-06-2024 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Ekonomist

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

17-06-2024

---

---


Përshkrimi

Dea Sleep kerkon te punesoje Asistente Ekonomiste me eksperience.


Detyrat

 • Regjistrimi i faturave , hyrjeve dhe daljeve te tranzaksioneve.
 • Raportimi i tranzaksioneve dhe veprimeve.
 • Prezantim dhe komunikim profesional.

Kualifikimet

 • Te ketë mbaruar arsimin e lartë në fushën e Financës/Menaxhim Biznes.
 • Te kete eksperience te meparshme .
 • Te jete e afte ne perdorimin e programit Alfa/Financa 5.
 • Të kete njohuri te gjuhes angleze.
 • Të kete njohuri të mira ne perdorimin e  programeve Microsoft Office(Word,Exel etj.)
 • Të ketë eksperiencë pune të ngjashme.
 • Të ketë aftësi të mira komunikimi dhe bashkepunimi.
 • Të kete aftesi shume te mira negociuese.
 • Të jetë e besueshme.
 • Të jetë shtysë drejt inovacionit: (në ide, produkte, teknika të shitjes, teknika të menaxhimit, teknika të promocionit).

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Dergoni CV ne adresen email [email protected]

ose telefononi ne 0694084444


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.deasleep.al


DEASLEEP

DEASLEEP Kompania e parë e cila sjell në shqipëri teknologjinë automatike, materialet me çertifikim ndërkombëtar, produkte të garantuara dhe të testuara sipas standarteve Europiane qe kane fokus krijimin e një gjumi të mirë.