Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90453

Specialist/e e Marketingut Dixhital

Tirane, Shqipëri 24-06-2024 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Marketing Dixhital

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

24-06-2024

---

---


Përshkrimi

Shoqeria "ABISSNET" sha eshte shoqeri lider ne vend në fushen e komunikimeve elektronike, ne lidhje me ofrimin e sherbimit te internetit, telefonise se palevizsshme dhe sherbimeve audiovizive nepermjet internetit.

Për fuqizimin e personelit dhe zhvillimin e njësive, ne kërkojmë të punësojmë: Specialist/e e  Marketingut Dixhital


Detyrat

 • Kryen detyra në lidhje me përmbushjen e objektivave marketing të shoqërisë.
 • Paraqet propozime mbi rinovimin e teknologjisë marketing dhe qasjen e shoqërisë dhe produkteve te shërbimeve të saj në treg.
 • Mirëmban dhe zhillon rrjetet sociale të kompanisë si fb, instagram, twitter, linked-in etj. si dhe marrëdhëniet me te gjitha mediat sociale me qëllim marketimin e mundshëm tek ato si dhe monitorimin e konkurrencës.
 • Studion situatën në treg të produkteve, shërbimeve dhe kompanisë.
 • Përcakton aksionin e nevojshëm për përmirësimin e imazhit, shitjeve dhe perceptimit publik.
 • Projekton fushata reklamuese, promovuese, që kanë për qëllim shitje.
 • Përpilon, redakton dhe formaton tekstet e broshurave, fletëpalosjeve, dosjeve promocionale, katalogëve e të tjera materiale marketing.
 • Kujdeset për mbarëvajtjen e organizimit, zhvillimit të veprimtarive si panaire, konferenca, prezantime, seminare etj.
 • Bën sitematikisht çdo muaj raportin mbi gjendjen e produkteve, rezultatet e shitjeve print dhe on line si dhe raporton mbi arsyet dhe shkaqet si dhe personat përgjegjes.

Kualifikimet

Edukimi:

 • Diplomë e arsimit të lartë në fushën e Marketingut dhe Menaxhimit të Biznesit. (Te kete perfunduar ciklin e arsimit Universitar ).

Eksperiencë pune:

 • Të ketë punuar jo më pak se 2 vjet në pozicione të njejta.
 • Eksperiencë pune në të gjitha aspektet e zhvillimit dhe mbajtjes së strategjive marketing.
 • Eksperiencë të vërtetueshme, kërkime mbi shitjen / tendencat e klientëve dhe tregut.
 • Njohuri në zhvillimin dhe funksionimin e rrjeteve sociale.

Aftësi të tjera:

 • Të jetë komunikues, i aftë për të punuar në grup dhe konfidencial.
 • Të ketë njohuri të shkëlqyera të gjuhëve të huaja.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne CV ne adresen e emailit [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.abissnet.al


Abissnet Sh.A.

ABISSNET është kompania e dytë më e madhe në vend që kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikacionit. Abissnet ofron disa shërbime, internet, telefoni, hosting, domain, etj. Abissnet mbulon 90% të territorit të Shqipërisë. Pranë jush duke garantuar cilësi maksimale të shërbimit. Në një kohë ku telekomunikacioni është bërë domosdoshmëri e pashmangshme e përditshmërisë, është prioriteti i tyre t’u përgjigjen nevojave tuaja në kohe reale dhe me fjalen e fundit të teknologjisë.

Misioni
Mundësimi i individëve dhe bizneseve, të përmbushin nevojat e tyre në komunikim, me përkushtimin maksimal ndaj tyre, nëpërmjet shfrytëzimit të shërbimeve dhe infrastrukturës cilësore të rrjetit që ne ndërtojmë dhe mbajmë në funksionim, duke bërë biznesin e frytshëm për punonjësit tanë dhe aksionerët e shoqërisë.


INFORMACIONE KONTAKTI