Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90472

Inxhinier Mekatronik Durrës

Tirane, Shqipëri 24-06-2024 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhinier Mekatronik

Kohë e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

24-06-2024

28-05-2024

---


Përshkrimi

Jemi ne kerkim te nje Inxhinieri Mekatronik ne qytetin e Durrësit


Detyrat

 • Mbikëqyrja dhe koordinimi i punimeve mekatronike në terren.
 • Inxhinieri Mekatronik kryen e inspektimet e rregullta për të siguruar funksionimin optimal të pajisjeve mekatronike.
 • Diagnostifikimi dhe riparimi i defekteve dhe problemeve mekatronike.
 • Mbajtja e dokumentacionit të mirëmbajtjes dhe raportimi i gjetjeve te menaxhmenti.
 • Bashkëpunimi me ekipin e mirëmbajtjes dhe ekipet e tjera teknike për të siguruar zgjidhje të shpejta dhe efektive të problemeve.
 • Sigurimi që të gjitha punimet të kryhen sipas standardeve të sigurisë dhe rregulloreve të vendosura.
 • Trajnimi dhe mbështetja e anëtarëve të tjerë të ekipit në procedurat e mirëmbajtjes dhe riparimit.

Kualifikimet

 • Diplomë universitare në Inxhinieri Mekatronike ose një fushë të ngjashme.
 • Përvojë e mëparshme në një pozicion të ngjashëm, preferohet në një mjedis industrial.
 • Aftësi të shkëlqyera në diagnostifikim dhe zgjidhje të problemeve mekatronike.
 • Aftësi për të lexuar dhe interpretuar plane dhe skema mekatronike.
 • Aftësi të shkëlqyera komunikimi dhe bashkëpunimi.
 • Aftësi për të punuar në mënyrë të pavarur dhe për të marrë vendime të shpejta dhe të sakta.
 • Njohuri të mira të gjuhës angleze, si në të shkruar ashtu edhe në të folur.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Për te aplikuar për këtë pozicion, ju lutem dërgoni nje CV me subjekt “Inxhinier Mekatronik” ne adresen tone te email e mailit: [email protected] ose ne numrin e telefonit 0697035498


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.partner.al


Partner.al

Partner.al është një kompani e cila ofron konsulencë në sektorin e shitjeve, përzgjedhje stafi për biznese në të gjithë Shqipërine & trajnime në të gjitha fushat e shitjes. Eksperienca shumë vjeçare e stafit të saj në sektorin e shitjeve dhe njohja shumë e mirë e tregut shqiptar dhe rajonal, përben një nga bazat kryesore mbi të cilat Partner.al do të mbështetet për të ofruar shërbimet e saj. Partner.al i ofron bizneseve mjetet e nevojshme në mënyrë që të shtojnë vlerën duke u fokusuar në rezultate, produktivitet, cilësi, & kënaqësinë e klientit.


Partner.al është e specializuar në rekrutime, përzgjedhje stafi, Partner.al Sh.p.k është themeluar në Tiranë, Shtator 2017 nga Znj. Jonela Rama dhe Z. Aldi Qose pas shumë vitesh eksperiencë në shitje, administrim dhe sherbimet e rekrutimit.


INFORMACIONE KONTAKTI