Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90496

Ekonomist Dhermi

Dhërmi, Shqipëri 24-06-2024 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Ekonomist

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

24-06-2024

---

1


Përshkrimi

Kompania "Gjikuria" sh.p.k. është një kompani prestigjoze në tregun shqiptar e cila operon në fushën e ndërtimit dhe kryesisht në atë të infrastrukturës. Aktualisht kompania po zbaton disa projekte të rëndësishme në rang vendi. Qëllimi ynë është të punuarit në grup duke ndërthurur përvojën, dijen, aftesinë dhe përkushtimin në mënyrë që cdo projekt të përfundojë me sukses në kohën e duhur dhe cilesinë e kërkuar.
Pozicioni vakant: Ekonomist/e 
Vendi i punës: Dhërmi

Kompania ju mundëson

 • Dieta mujore;
 • Akomodim i garantuar.

Detyrat

 • Rregjistrim fatura shitje dhe blerje për shpenzime dhe të ardhura;
 • Rregjistrimi i veprimeve të magazinës, rakordim në lidhje me levizjet e materialeve;
 • Rakordim me inxhinierët e objekteve për situacionet e objekteve të shoqerisë;
 • Ndjek ecurinë e pagesave të klientëve në bazë të kontratave të shitjes për objektet e ndërtuara nga shoqëria;
 • Kontrolli i detajuar i shpenzimeve & të ardhurave mujore të realizuara;
 • Ndjekja e detyrimeve të furnitorëve / nënkontraktorëve;  
 • Përgatitja e raporteve financiare në mënyrë periodike mujore, gjashtëmujore dhe 1 vjecare;
 • Çdo detyrë tjetër që i ngarkohet nga eprori.

Kualifikimet

 • Të ketë mbaruar fakultetin Ekonomik: Dega Financë, Administrim Biznesi;
 • Te ketë eksperiencë pune si financiere minimalisht 2 vjet në një firmë ndërtimi;
 • Të njohë shumë mirë programin e Financës 5.0 & Paketën office;
 • Saktësi dhe produktivitet, aftësi për të përmbushur afatet;
 • Të bashkëpunojë me stafin e departamentit për të gjitha detyrat;
 • Te jetë i/e etik-e në marrëdhenie me koleget.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë kandidatët e interesuar duhet të aplikojnë me CV-në në:  [email protected] /[email protected] , me subjekt "Ekonomist ne Dhermi".


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Gjikuria Construction

Gjikuria Construction is one of the largest building societies in the country. Established in January 1995, based in Tirana, Gjikuria Construction has the object of designing and building residential, social, cultural, commercial, design, construction and management of tourist villages. The key to our success is "Customer Focus". In this context, our company's internal management is a strong support system based on our dedication to fulfilling and satisfying the desires of our customers. We consider clients as our special partners and keep open and transparent reports with them. We always look to the future and are determined to offer and disseminate more advanced products and services more effectively by seeking and using new materials, methods and technologies. This is fundamental to our mission. In its activity society is oriented towards the elimination or minimization of the environmental impact being sensitive to the historical and cultural tradition. Construction Gjikuria has people, equipment, materials, experience and all resources to meet every project in time, quality and budget. With a 23-year experience, Gjikuria Construction is already a serious guarantor of customer investment, thus representing one of the most prestigious and respected companies in the country, in the construction industry.


INFORMACIONE KONTAKTI