Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90509

Support IT Durres

Durres, Shqipëri 24-06-2024 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Informaticien

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

24-06-2024

---

---


Përshkrimi

Kompania KAPPAOIL sh.a. është themeluar në vitin 1992 si kompania e parë vendase që operon në sektorin e vajrave lubrifikantë, filtrave, graso, bateri, tapeta dhe aksesorëve të ndryshëm kërkon të punësojë një person ne zyrat qendrore ne Fllake - Durres në pozicionin:

IT SUPPORT

 • Orari i punes nga e hena ne te premte 08:00-16:30.
 • E shtune 8:30-14:00
 • E diela pushim
 • Transport i perfshire
 • Paga e kenaqshme
 • Kushte shume te mira pune

Detyrat

 • Diagnostifikimi dhe zgjidhja e problemeve teknike në software dhe hardware.
 • Instalimi dhe konfigurimi i kompjuterëve, printerëve dhe pajisjeve të tjera periferike.
 • Mirëmbajtja dhe përditësimi i sistemeve operative dhe softuerëve.
 • Mbikëqyrja dhe menaxhimi i rrjetit dhe infrastrukturës IT.
 • Krijimi dhe mirëmbajtja e dokumentacionit të sistemeve dhe proceseve IT.

Kualifikimet

 • Diplomë në Teknologji Informacioni, Shkenca Kompjuterike ose fushë të ngjashme.
 • Njohuri të mira të sistemeve operative Windows dhe MacOS.
 • Njohuri të rrjeteve dhe protokolleve të rrjetit.
 • Aftësi të shkëlqyera të zgjidhjes së problemeve dhe diagnozës teknike.
 • Aftësi të mira komunikimi.
 • Përvojë pune e mëparshme në një rol IT Support perben avantazh.
 • Njohuri te gjuhes Angleze dhe Italiane perben avantazh.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne CV ne [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.kappaoil.com.al


KAPPA OIL

Kappa Oil sha themeluar në vitin 1992 me seli në Autostradën Dr-Tr Km 6 (Fllakë, Durrës), operon në fushën e vajrave lubrifikantë, filtrave, graso, bateri, tapete automjetesh dhe aksesorëve të ndryshëm.
INFORMACIONE KONTAKTI