Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90524

Financiere Fushë-KrujëDërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Ekonomist

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

25-06-2024

01-06-2024

---


Përshkrimi

Go Tech  kërkon të punësojë Financiere , për filialin tonë në Fushë- Krujë. 

Misioni:  Mbaravajtja e sistemit te raportimit financiar   konform  gjithe rregullave te percaktuara nga ligji.


Detyrat

Pergjegjesite kryesore:

 • Kontrollon dhe është pergjegjës për sistemin e kontabilitetit,listen e llogarive sipas legjislacionit tatimor dhe parimeve kontabël.
 • Kontrollon periodikisht dhe pergatit listen e llogarive, listepagesat, deklarimin e TVSH-se, gjithe taksave dhe detyrimeve të tjera ligjore me afat.
 • Kontrollon si nga pikepamja ligjore ashtu edhe fizikisht dokumentat dhe rregjistrimin e tyre ne kontabilitet(per pjesen e raportimeve ne fisk).
 • Kontrollon dhe rapoton dokumentacionin financiar.
 • Është përgjegjës për komunikimin dhe koordinimin e punës me Tatim Taksat, QKR-ne, Bankat, etj.
 • Është përgjegjës për kontrollin ,rakordimin,dhe raportimin  e inventareve , përpilimin e pasqyres se inventareve, aktiveve të qëndrueshëm,(per pjesen e raportimeve ne fisk).
 • Rakordon ne menyre periodike mardheniet me kliente e furnitore .
 • Është pergjegjës për kontrollin dhe rakordimin e të ardhurave dhe shpenzimeve,me raportimet qe behen ne degen e tatimeve(sipas librave te deklaruar).
 • Punëdhënësi mund t’i caktojë punëmarrësit edhe detyra të tjera, të bazuar në nevojat e kompanisë.

Kualifikimet

Kërkesat e pozicionit:

 • Të jetë diplomuar për Financë-Kontabilitet .
 • Të ketë mbi 2  vite experiencë në mbajtjen e llogarive te kontabilitetit dhe hartimin e pasqyrave financiare per raportim ne fisk.
 • Preferohet te njohe dhe perdore sisteme te mbajtjes se kontabilitetit si Financa 5 .
 • Te njohe e legjislacionin në fuqi dhe te jete i perditesuar me ndryshimet e   vazhdueshme.
 • Të zoteroje aftesi shumë të mire komunikuese dhe të dijë të punojë në grup.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë të interesuarit mund të dërgojnë aplikimin e  tyre në WhatsApp në numrin 0685177032 ose  adresat e mëposhtme: 

[email protected] 

[email protected] 

Vetëm personat e përzgjedhur do të kontaktohen nga ana jonë. 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.gotech.al


Go Tech Electronics

GoTech Electronics, është pjesë e Duka Group e cila operon në tregun Shqiptar që nga viti 1995 si distributor ekskluziv i paisjeve elektroshtëpiake. Që në fillimet e saj ka bashkëpunuar me markat më prestigjoze Italiane si “Indesit”, “Ariston”, “Hotpoint-Ariston”, ‘’Candy’’ dhe me kompani mjaft të njohura në fushën e elektroshtëpiakeve .

Nga viti 2009, GoTech është prezent me 23 dyqane ne te gjithe vendin. Aktualisht gjendemi ne Tirane, Durres, Lezhe, Puke, Peshkopi, Kukes, Pogradec, Korce, Lushnje, Elbasan, Kavaje, Shkoder, Lac, Fier, Fushe-Kruje, Belsh, Bushat . Gjithashtu mbulon qe nga viti 1995 e deri me sot, tregun e shumices ne te gjithe vendin, duke i dhene mundesine te gjithe Shqipetareve te perfitojne nga cilesia e produkteve qe GoTech tregton.

Gjatë viteve të fundit, me krijimin e kompanisë GoTech Electronics, aktiviteti i saj është zgjeruar me produkte të linjave më prestigjoze, marka të reja dhe shumë cilësore si: Hyundai, Samsung, Hotpoint Ariston, Indesit, Candy, Ariston, Elica, Sharp, Samsung, Philips,  Adler, Hoover, ETA, Russell Hobbs, Hoover, Remington, Rowenta, Tefal etj.

Qëllimi:Është ti shërbejmë klientit në mënyrë të kulturuar, profesionale dhe të shpejtë. Kjo do të realizohet dhe nëpërmjet zgjerimit të rrjetit të dyqaneve GoTech Electronics në të gjithë Shqipërinë, duke bërë kështu të mundur lidhjen më të ngushtë me konsumatorin final.


INFORMACIONE KONTAKTI