Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90571

Inxhinier/e Ndertimi ne Zbatim

Tirane, Shqipëri 25-06-2024 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhinier Ndërtimi

Kohë e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

25-06-2024

---

---


Përshkrimi

Subjekti "Daton" Shpk eshte ne kerkim te kandidateve per pozicionin vakant si: Inxhinier/e Ndertimi ne Zbatim


Detyrat

 • Planifikon, organizon dhe zbaton fazat e punimeve ne kantierin e ndertimit ne perputhje me projektin, kushtet teknike te zbatimit, specifikimeve teknike duke respektuar afatet kohore brenda buxhetit te projekt-preventivave;
 • Mbikeqyr dhe mban evidenca per te gjitha matjet qe kryhen per volumet dhe proces verbalet perkatese.
 • Analizon risqet kryesore ne realizimin e projekteve.
 • Eshte pergjegjes per pergatitjen e raporteve periodike ne lidhje me ecurine e
 • Eshte pergjegjes per plotesimin dhe dokumentimin e te gjitha fazave te projektit.
 • Pergatit dosjen teknike, zberthimin e librezave te masave, pergatitjen e shkresave teknike, etj.
 • Bashkepunon me departamentin e blerjes se kompanise, per te siguruar qe urdhrat e blerjes te percaktojne ne menyre adekuate kerkesat e specifikuara.
 • Realizon rakordim mujor me departamentin e Finances per kostot, inventaret etj.

Kualifikimet

 • Te kete mbaruar Fakultetin e Inxhinierise se Ndertimit.
 • Te kete trajnime specifike ne kete fushe.
 • Te kete mbi 5 vite eksperience pune.
 • Te kete aftesi manaxheriale dhe aftesi per te punuar ne grup.
 • Njohuri shumë të mira Paketës Office, Autocad;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ofrohen :

 • Kushte të mira pune 
 • Pagë e kenaqshme

Të interesuarit të dërgojnë CV në adresën : [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
DATON Construction

DATON Construction

Aktivitete ne fushen e ndertimit.

Rruga Vaso Pasha, Nikolla tupe