Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90678

Inxhinier Mekanik Elbasan

Elbasan, Shqipëri 28-06-2024 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhinier Mekanik

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

28-06-2024

---

---


Përshkrimi

Eurosteel kerkon te punesoje; Inxhinier Mekanik


Detyrat

Detyrat Kryesore:

 • Përgatit dhe kontrollon dokumentacionin teknik sipas fazave të projektit
 • Zhvillon dhe monitoron standardet e sigurisë dhe procedurat e punës.
 • Siguron që pajisjet e punës të jenë në përputhje me specifikimet dhe standardet e sigurisë.
 • Përpunon vizatimet per prodhim sipas specificave të projekteve ne ngarkim.
 • Mban dokumentacionin e nevojshëm mbi problemet teknike dhe organizative.
 • Harton dokumentacionin e nevojshëm gjatë dhe pas përfundimit të projekt Design.com
 • Koordinon dhe Integron të gjitha sistemet që Implementohen në objekt gjatë zbatimit të projektit Planifikon, organizon dhe supervizionon punën e ekipit mekanik të nënkontraktorëve, duke siguruar zbatimin e parametrave të përcaktuara.
 • Monitoron grafikun e zbatimit të punimeve mekanike në përputhje me grafikun e përgjithshëm të projektit

Kualifikimet

Kualifikimet dhe Aftësi:

 • Diplome universitare në Inxhinieri Mekanike ose një fushë të ngjashme.
 • Eksperiencë praktike dhe e provuar në llogaritjet dhe dizajnin mekanik
 • Aftesi te shkelqyera në përdorimin e softuereve AutoCAD, SolidWorks dhe Tolda
 • Njohuri të thella mbi proceset e prodhimit dhe fabrikimit.
 • Aftësi të mira në planifikimin, organizimin dhe menaxhimin efektiv të kohës.
 • Qasje proaktive dhe inovative ndaj zgjidhjes së problemeve teknike dhe Inxhinierike.
 • Aftesi të mira komunikimi dhe bashkëpunimi me ekipet e brendshme dhe të Jashtme.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV-te e tyre ne adresen e email-it; [email protected]

Nr i kontaktit;+355696028431


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Eurosteel sh.p.k

Eurosteel sh.p.k