Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90679

Microsoft Dynamics NAV/D365 Business Central Consultant

Tirane, Shqipëri 28-06-2024 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Informatikë Ekonomike

Kohë e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Po

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

28-06-2024

03-06-2024

---


Përshkrimi

Microsoft Dynamics NAV/D365 Business Central Consultant

Overview:

At Info Business Solutions we are seeking a highly capable Microsoft Dynamics NAV / D365 BC ERP Consultant to join our team. You will be consulting with our clients to determine their needs while proposing and improving solutions.


Detyrat

 • Determining ERP needs via consultation, business process analysis, and observations.
 • Recommending improvements based on client needs.
 • Developing and configuring customized ERP solutions.
 • Writing scripts to design user-friendly interfaces and optimized functionalities.
 • Deploying ERP solutions and ensuring seamless system integration.
 • Running diagnostic tests and resolving issues to enhance performance.
 • Documenting ERP processes and preparing deployment progress updates.
 • Keeping informed of the latest ERP developments, upgrades, and offerings.

Kualifikimet

 • Bachelor's degree in computer science, information technology, or similar preferred.
 • ERP certification, or any training done based on the platform.
 • A minimum of 1 year experience as an ERP consultant in a similar industry (preferred as a Microsoft Dynamics NAV / D365 BC ERP Consultant)
 • Extensive knowledge of business processes and ERP development tools
 • Exceptional interpersonal, collaboration, and communication skills.
 • Superb problem-solving and analytical abilities.
 • Excellent time management and organizational skills.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

What we offer:

 • Working within a dynamic environment and a great place to learn and grow professionally.
 • Paid international certifications and training to enhance your career development.
 • Engage in diverse projects covering various industries.
 • Private health insurance coverage.
 • Perfect office location, in the heart of Tirana.
 • Flexible work schedule including hybrid working (remote/on site)

 Qualified candidates must send their CV’s at [email protected] with the subject: Microsoft Dynamics NAV/D365 Business Central Consultant.

The personal information that you declare in your application will be protected and used only for recruitment purposes, based on the applicable law on personal data protection Law No. 9887, date 10.03.2008.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.infosoftgroup.com.al


Infosoft Group

InfoSoft Group ka udhëhequr distribucionin e produkteve të konsumit dhe IT në Shqipëri dhe në rajon për më shumë se dy dekada. Grupi është sot një nga sipërmarrjet e mëdha që angazhon profesionistë të klasit të lartë me ekspertizë të gjerë në fushën e tyre respektive, të cilët me punën e tyre sinergjike kanë mundësuar krijimin e InfoSoft Group. Grupi ofron zgjidhje me performancë të lartë për çdo aspekt të ambientit tuaj IT. Themeluar në 1991, historia e Grupit, sikundër dhe e ardhmja e tij, është karakterizuar nga udhëheqje konstante drejt kualitetit dhe pasionit për të identifikuar zgjidhje të reja për probleme komplekse. Grupi është i përbërë nga pesëmbëdhjetë kompani simotra që me produktet dhe zgjidhjet e tyre unike janë furnizues të sukseshëm në Shqipëri dhe rajon.


INFORMACIONE KONTAKTI