Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90684

Ndihmese Ekonomiste

Vorë, Shqipëri 28-06-2024 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Ekonomist

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

28-06-2024

---

---


Përshkrimi

CCO kerkon te punesoje : Ndihmese Ekonomiste ne Maminas

 • Transporti i perfshire nga kompania

Detyrat

Përgjegjësitë Kryesore:

 • Rregjistrimin e faturave të shitjes dhe blerjes dhe regjistrimin e të gjithë informacionit të nevojshëm, sipas formateve të kërkuara nga kompania dhe legjislacionit fiskal në fuqi;
 • Kontrolli i veprimeve të magazinës, rakordim në lidhje me lëvizjet e materialeve;
 • Kontrolli i detajuar i shpenzimeve dhe të ardhurave mujore të realizuara;
 • Te di te kontrolloje në mënyrë periodike llogaritë e arkëtueshme dhe të pagueshme;
 • Përpilimin e listpagesës sipas legjislacionit fiskal;
 • Çdo detyrë tjetër administrative që mund ti caktohet nga departamenti i Financës.

Kualifikimet

 • Të këtë mbaruar shkollën e lartë në Fakultetin Ekonomik, Universiteti i Tiranës
 • Të këtë eksperience si ekonomist/e jo më pak se 2 vite
 • Të jetë i komunikueshëm dhe te bashkëpunojë në grup;
 • Të këtë inisiativë të mira planifikuese, organizuese dhe komunikuese;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV-te e tyre ne adresen e email-it; [email protected] 

Numri i Kontaktit; 0682014906


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
CCO

“Commerce Corp” eshte nje kompani qe e ka nisur aktivitetin e saj ne vitin 2011.
Ne perberjen e Kompanise, qendrojne solide disa nga Markat me te fusqishme ne tregun Shqiptare dhe jo vetem. Nder te tjera, pjese perberse e kompanise jane SHOPTV, BIOTE, BLUE LUNA, WOODY, te gjitha marka te cilat, jane lider ne fushat e tyre, duke plotesuar hapsirat qe mungojne ne treg sic jane cilesia, sherbimi dhe cmimi