Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90693

Inxhinier Ndërtimi në Zbatim

Tirane, Shqipëri 28-06-2024 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhinier Ndërtimi

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

28-06-2024

---

---


Përshkrimi

"GECI SHPK" KËRKON TË PUNËSOJË: INXHINIER NDËRTIMI NË ZBATIM.


Kualifikimet

Kandidatët duhet të plotësojnë këto kritere:

  • Diplomë në Inxhinieri Ndërtimi (Ndërtime Civile Industriale) .
  • Eksperiencë pune mbi 5 vjet në zbatim: punime në rifinitura interier në objekte si hoteleri ose të ngjashme.
  • Të ketë aftësi shumë të mira planifikimi dhe organizimi pune.
  • Të ketë njohuri shumë të mira të programeve inxhinierike dhe Paketës Office.
  • Prioritet eksperiencë në zbatim kryesisht punime në objekte si hoteleri ose të ngjashme dhe njohja e mirë e gjuhës angleze dhe italiane.

Vetëm kandidatët që plotësojnë këto kritere do të thirren për intervistë.


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të gjitha kriteret e mësipërme duhet të jenë të shoqëruara me referencat përkatëse me numra kontakti.

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në në adresën; [email protected] 

Cel: 067 40 60 370 / 068 40 27 800

Tel:+355 4 223 41 85
www.geci.com.al


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.tiranainternational.com


Geci shpk- Tirana International Hotel

Tirana International Hotel & Conference Center is located in Tirana City Center; next to Tirana Municipality, Ministry of Economy, Ministry of Transport, Ministry of Agriculture, Ministry of Justice, Ministry of Defense, Bank of Albania, National Museum, Opera House and Art Gallery. Meanwhile, several Embassies and business institutions are within a walking distance. Accommodation in one of our 168 rooms and suites is a unique experience. Most of the rooms offer a magnificent view over Tirana Center. All the hotel rooms and suites are equipped with contemporary and modern furniture, wooden floor, worktable, smart TV (Samsung, series 6, full HD), mini bar etc.

Wireless internet access is provided for free in the Hotel rooms and also in the whole building. Gym, Sauna, Swimming Pool, Parking and more than 30 TV channels are offered for free to our Hotel guests

Spa Center offers the largest and the most complete range of equipment in the city combined in a very nice and welcoming quiet environment. Everything for a complete relax: Gym, Sauna, Swimming pool, Turkish Bath and a variety of massages services from professional physiotherapist.

Terrace Bar Restaurant serves traditional Albanian, as well as international specialties. Breakfast is served on the same Restaurant whose terrace gives to our guest the unique chance to enjoy breakfast with a breathtaking and fabulous views over Tirana main Square. To complete your entertainment, Tirana International Hotel has recently opened “Rock Stock” Nightclub.

Tirana International Hotel & Conference Center is the only Conference Center in Albania. It offers 11 conference rooms with modern equipment and capacities up to 500 participants.


INFORMACIONE KONTAKTI