Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90744

Inxhinier Kimist/Enolog

Tirane, Shqipëri 03-07-2024 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhinier Kimik

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

03-07-2024

---

---


Përshkrimi

Enoalba me vendndodhje Autostrada Tiranë – Durrës, Km. 7, e cila është një kompani 30 vjecare ne treg,

dinamike, me rritje vit pas viti, në fushën e tregtimit të pajisjeve dhe ambalazhit te veres, distilateve, vajit etj kërkon: Inxhinier Kimist/Enolog.


Kualifikimet

  • Te flas e shkruaj mire italisht dhe anglisht.
  • Te kete mbaruar bachelor dhe  masterin ne fakultetin e shkencave te natyres kimi ushqimore ose industriale me rezultate te mira.
  •  Te kete patente drejtimi mjeti.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV-te e  tyre ne adresen: [email protected]

Ose mund te kontaktojne ne numrin e telefonit: 0699181900


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
ENO ALBA

Enoalba eshte nje kompani prej 26 vitesh ne treg qe ofron pajisje, ambalazh dhe teknologjine per prodhimin e veres, vajit, distilateve, qumeshtit etj.


INFORMACIONE KONTAKTI