Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90771

Graphic Designer Durres

Durres, Shqipëri 01-07-2024 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Dizajner

Kohë e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

01-07-2024

---

---


Përshkrimi

Mektrin Motors Sh.p.k, prej 18 vitesh koncensionari më i madh në shqipëri. Përfaqësuesi zyrtar i markave premium Jaguar & Land Rover, Volvo Cars, VolvoTrucks, Renault Trucks dhe Volvo Penta eshte ne kerkim te "Graphic Design".


Detyrat

 • Krijoni dizajne për një sërë materialesh marketingu, duke përfshirë reklamat, broshurat, përmbajtjen e mediave sociale dhe grafika në webfaqe;
 • Punoni ngushtë me ekipin e marketingut për të kuptuar kërkesat e përditshme dhe për të krijuar dizajne që përputhen me qëllimet e markës dhe marketingut të kompanisë;
 • Qëndroni të përditësuar mbi tendencat e industrisë dhe teknologjitë në zhvillim në dizajnin grafik;
 • Krijoni përmbajtje ditore për mediat sociale në bashkëpunim me ekipin dixhital;
 • Mbani një portofol dixhital të organizuar të punës së përfunduar.

Kualifikimet

 • Diplomë Bachelor në Dizajn Grafik ose në një fushë të ngjashme;
 • 2-4 vite përvojë në Graphic Design, mundësisht në industrinë e automobilave;
 • Aftësi me softwer kompjuterik, si Adobe Creative Suite;
 • Vëmendje e madhe ndaj detajeve dhe aftësi për të ndjekur udhëzimet e markës;
 • Aftësi të shkëlqyera komunikimi dhe zgjidhjeje të problemeve;
 • Aftësi për të punuar në mënyrë të pavarur dhe si pjesë e një ekipi.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Per te aplikuar per kete pozicion pune duhet te dergoni CV-ne tuaj me subjekt "  Graphic Design " ne adresen e emailit: [email protected] 

Adresa: Autostrada Durres-Tirane, KM 6, Durres

Per me shume info mbi Mektrin Motors vizitoni faqen tone www.mektrin.al ose na ndiqni ne rrjetet tona sociale.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.mektrin.al


Mektrin Motors

Mektrin Motors shpk eshte perfaqesuesi zyrtar ne Shqiperi per disa nga brandet me prestigjioze si Jaguar, Land Rover, Volvo Car, Volvo Trucks dhe Renault Trucks. Me nje eksperience shumevjecare ne treg, Mektrin Motors eshte lider per segmentin e automjeteve premium duke ofruar nje pakete te plote sherbimesh per klientet e saj, duke i mundesuar jo vetem makinen e tyre te endrrave,por edhe nje game te gjere sherbimesh pas shitjes. Oficinat e autorizuara, tekniket e specializuar, pjeset origjinale, garancia dhe shume sherbime te tjera e bejne Mektrin partnerin tuaj te sigurte. Mektrin eshte vendi ideal per te punuar pasi ofron nje ambjent miqesor dhe motivues, pakete shperblimi nga me konkurueset ne treg si dhe mundesi rritje profesionale.


INFORMACIONE KONTAKTI