Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90798

Konsulent/e Kontabiliteti

Tirane, Shqipëri 02-07-2024 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Fotografi


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Ekonomist

Kohë e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

02-07-2024

---

---


Përshkrimi

Ky pozicion konsiston ne prezantimin dhe ofrimin e suportit kundrejt perdoruesve te nje programi kontabiliteti. 

  • Orari i punes 8.30 a.m - 5.30 p.m. Vendi i punes: zyrat e shoqerise gjenden ne Lunder, prane TEG-ut.
  • Rroga fillestare, neto: 60’000 lek. 
  • Kerkohet nje person qe te kete mbaruar studimet universitare ne fushen e kontabilitetit. 
  • Preferohet me te pakten 1 vit eksperience. 

 

Te interesuarit mund te dergojne Cv-te e tyre ne adresen : [email protected]

Ose kontaktoni ne numrin : +355698081334


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


esdp.al


ESDP Sh.p.k.

ESDP është shoqëria e parë shqiptare në fushën e projektimit dhe prodhimit të sistemeve embedded dhe të pajisjeve elektronike të krijuara sipas nevojave të klientit (custom-made). ESDP ka filluar të punojë së fundmi në sektorin e ri të software-ve të fiskalizimit, me anë të aplikacioneve të miratuara easyPos dhe easyInvoice. 


INFORMACIONE KONTAKTI