Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90804

Arkitekt Ndertimi

Tirane, Shqipëri 02-07-2024 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Arkitekt

Kohë e plote

E larte 11+ vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

02-07-2024

05-06-2024

---


Përshkrimi

Jemi ne kerkim te Arkitekteve te Ndertimit.

 • Mbi 5 vite eksperience ne ndertim.
 • Punohet prej dites se Hene, ne diten e Premte.

 


Kualifikimet

 • Diplomë në Arkitekturë: Diplomë në Arkitekturë nga një institucion i akredituar.
 • Eksperiencë me Softuerë CAD/BIM: Aftësi të avancuara në përdorimin e programeve CAD (p.sh. AutoCAD) dhe BIM (p.sh. Revit).

 • Njohuri në Llogaritjet Strukturore: Eksperiencë në kryerjen e llogaritjeve strukturore për të siguruar qëndrueshmërinë dhe sigurinë e ndërtesave.

 • Përvojë Praktike në Ndërtim: Minimum 5 vjet përvojë pune në projekte ndërtimore, përfshirë mbikëqyrjen e ndërtimit.

 • Specifikime Teknike dhe Dokumentacion: Aftësi për të përpiluar dhe menaxhuar specifikimet teknike dhe dokumentacionin e projektit.

 • Njohuri të Kodeve të Ndërtimit: Njohuri të thella të kodeve të ndërtimit dhe rregulloreve lokale dhe ndërkombëtare.

 • Aftësi në Menaxhimin e Projekteve: Eksperiencë në menaxhimin e projekteve ndërtimore, përfshirë koordinimin e ekipeve dhe menaxhimin e buxhetit dhe afateve.

 • Aftësi për Zgjidhjen e Problemeve Teknike: Aftësi për të analizuar dhe zgjidhur probleme teknike që dalin gjatë fazës së projektimit dhe ndërtimit.

 • Komunikim dhe Bashkëpunim: Aftësi të shkëlqyera komunikimi dhe bashkëpunimi me klientët, kontraktorët dhe ekipet multidisiplinare.

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Për te aplikuar për këtë pozicion, ju lutem dërgoni nje CV me subjekt “Arkitekt Ndertimi” ne adresen tone te email e mailit: [email protected] ose ne numrin e telefonit 0697035498


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.partner.al


Partner.al

Partner.al është një kompani e cila ofron konsulencë në sektorin e shitjeve, përzgjedhje stafi për biznese në të gjithë Shqipërine & trajnime në të gjitha fushat e shitjes. Eksperienca shumë vjeçare e stafit të saj në sektorin e shitjeve dhe njohja shumë e mirë e tregut shqiptar dhe rajonal, përben një nga bazat kryesore mbi të cilat Partner.al do të mbështetet për të ofruar shërbimet e saj. Partner.al i ofron bizneseve mjetet e nevojshme në mënyrë që të shtojnë vlerën duke u fokusuar në rezultate, produktivitet, cilësi, & kënaqësinë e klientit.


Partner.al është e specializuar në rekrutime, përzgjedhje stafi, Partner.al Sh.p.k është themeluar në Tiranë, Shtator 2017 nga Znj. Jonela Rama dhe Z. Aldi Qose pas shumë vitesh eksperiencë në shitje, administrim dhe sherbimet e rekrutimit.


INFORMACIONE KONTAKTI