Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90943

Servis Manager Durres

Durres, Shqipëri 05-07-2024 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhinier Mekanik

Kohë e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

05-07-2024

---

---


Përshkrimi

Mektrin Motors Sh.p.k, prej 18 vitesh koncensionari më i madh në shqipëri. Përfaqësuesi zyrtar i markave premium Jaguar & Land Rover, Volvo Cars, VolvoTrucks, Renault Trucks dhe Volvo Penta eshte ne kerkim te "Service Manager".

Me poshte detyrat kryesore dhe kualifikimet qe duhet te kete kandidati:


Detyrat

 • Organizimi i punes ne Servis bazuar kjo ne rezervimet perkatese.
 • Menaxhimi i punes ne Servis.
 • Hartimi i procedurave me te pershtatshme per te rritur eficencen e punes.
 • Suportimi i Stafit te servisit.   
 • Sygjerimi i riparimeve shtese te nevojshme.
 • Sigurimi qe i gjithe procesi eshte bere mbi bazen e standarteve.
 • Raportimi i punes se bere.

Kualifikimet

 • Diplome ne Inxhinieri Mekanike Njohuri baze te paketes Office.
 • Njohuri shume e mire e gjuhes Angleze (Gjuhet e tjera perbejne avantazh).
 • Cilesi komunikuese shume te mira.
 • Cilesi organizative shume te mira.
 • Cilesi organizuese per ndarjen e puneve tek mekaniket dhe sigurimi qe puna te behet ne kohe dhe sipas kerkesave te klienteve.
 • Eksperience te me parshme ne kete fushe te pakten dy vjet.
 • Patente e kategorise B.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Transporti nga Tirana ose Durresi eshte i siguruar nga kompania.
Per te aplikuar per kete pozicion pune duhet te dergoni CV-ne tuaj me subjekt "Service Manager" ne adresen e emailit [email protected]  
Adresa: Autostrada Durres-Tirane, KM 6, Durres.
Per me shume info mbi Mektrin Motors vizitoni faqen tone www.mektrin.al ose na ndiqni ne rrjetet tona sociale.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.mektrin.al


Mektrin Motors

Mektrin Motors shpk eshte perfaqesuesi zyrtar ne Shqiperi per disa nga brandet me prestigjioze si Jaguar, Land Rover, Volvo Car, Volvo Trucks dhe Renault Trucks. Me nje eksperience shumevjecare ne treg, Mektrin Motors eshte lider per segmentin e automjeteve premium duke ofruar nje pakete te plote sherbimesh per klientet e saj, duke i mundesuar jo vetem makinen e tyre te endrrave,por edhe nje game te gjere sherbimesh pas shitjes. Oficinat e autorizuara, tekniket e specializuar, pjeset origjinale, garancia dhe shume sherbime te tjera e bejne Mektrin partnerin tuaj te sigurte. Mektrin eshte vendi ideal per te punuar pasi ofron nje ambjent miqesor dhe motivues, pakete shperblimi nga me konkurueset ne treg si dhe mundesi rritje profesionale.


INFORMACIONE KONTAKTI