Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90971

Junior with mechanical/electrical background

Tirane, Shqipëri 05-07-2024 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhinier Mekanik

Kohë e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

05-07-2024

---

2


Përshkrimi

For more than 20 years, STAR7 has served its customers as a leader in the product information sector. Support for product and process engineering, creating and managing technical content, as well as marketing, translation, printing and virtual experience: STAR7’s range of services means it can assist its customers  throughout the product life-cycle – from design to aftersales.The hallmark of STAR7 has always been an approach capable of combining specific know-how, technology  and a holistic vision to offer the best possible solutions to the needs of customers and the global market. This approach has seen STAR7 strike major partnerships with leading international companies, establishing it as a  reliable and credible global partner. STAR7 is part of the STAR Group network.

STAR7 is looking for a Junior with mechanical/electrical background


Detyrat

 • Receives the technical information needed for the authoring of the requested documentation (i.e. technical specifications, technical drawings, 3D models 
 • Verifies the documentation produced, following the indicated standards (i.e. applying a checklist)
 • Reports the progress status of the assigned projects (KPI), following the applicable rules
 • Interacts with the TL about all the previous topics
 • Other tasks according to the Team Leader's request

 


Kualifikimet

 • Mechanicals, mechatronics, energy, automation High school graduation
 • Intermediate level (B1) knowledge of the English language non mandatory 
 • Good knowledge of the Italian language is preferable
 • Intermediate level knowledge of the MS Office (Word, Excel, PowerPoint) package.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

What you’ll find in STAR7

 • You’ll become part of an organisation experiencing great growth, in a work environment characterised by development.
 • You’ll work in a highly qualified, complex and stimulating area.
 • You will be supported by an expert tutor 
 • Training
 • Flexible schedule

All the interested candidates should send their Cv to our email address at: [email protected]

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
STAR ALBANIA SHPK

Star Albania, pjese e grupit multinacional STAR7, eshte e fokusuar ne disa linja biznesi, nder te cilat redaktimi teknik, dizajni industrial dhe lokalizimi. Me kliente luksi, sikurse jane Ferrari, Maseratti, Apple, Star Albania mbulon nje sere sherbimesh ne hartimin e dokumentacionit teknik mekanik, mekatronik, elektrik dhe perkthimin e tij per shume tregje boterore.

Me zyra ne qender te Tiranes, Star Albania ofron mundesi punesimi dhe rritje profesionale per te rinjte e apasionuar pas sektorit automobilistik.