Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90996

Ekonomiste

Tirane, Shqipëri 05-07-2024 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Ekonomist

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

05-07-2024

---

---


Përshkrimi

Shoqëria “Hydrodynamic Systems” Shpk, kërkon të punesojë ;Ekonomiste


Kualifikimet

Kandidatja duhet të plotësojë këto kritere:

  •  Të ketë përfunduar studimet e larta në Ekonomi.
  •  E preferueshme është të ketë përvojë pune minimale 2-3 vjet në Administrim Biznesi ose Financë në sektorin privat.
  •  Të zotërojë shumë mirë programet financiare si Financa5/Alpha etj.
  •  Të ketë njohuri shumë të mira të Microsoft Office.
  •  Të njohë mirë gjuhën Angleze.
  •  Aftësi organizative dhe fleksibilitet të lartë.

 

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

CV mund ta dërgoni në adresën email: [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Hydrodynamic Systems Shpk

Riparim, i mjeteve motorrike dhe motorrcikletave. Shitblerjen me shumice e pakice te artikujveete ndryshem industrial, makineri e paisje, materiale ndertimi, automjete, vajra lubrifikante, duke percaktuar, por pa kufizuar veprimet e papermendura: krijimi i sistemeve elektroenergjitike, prodhim, import-eksport te energjise' elektrike me te gjitha format qe njeh teknologjia. 


INFORMACIONE KONTAKTI