Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91024

Ndihmëse ekonomiste

Tirane, Shqipëri 05-07-2024 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Fotografi


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Ekonomist

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

05-07-2024

---

---


Përshkrimi

Inda sha ju ofron mundesine individeve dinamik dhe ambicioz per tu bere pjese e shoqerise.

Kerkohet te punesohet;  Ndihmëse ekonomiste


Detyrat

 • Të regjistroj arkëtimet nga klientët.
 • Të përditësoj çdo fund dite gjendjen e arkës.
 • Ndjek ecurinë e pagesave të klientëve në bazë të kontratave të shitjes.
 • Rregjistrimin e faturave të blerjes dhe shitjeve.
 • Rregjistrimi i veprimeve të magazinës.
 • Çdo detyrë tjetër që i ngarkohet nga eprori.

Kualifikimet

 • Të ketë mbaruar studimet e larta në një nga degët e Fakultetit Ekonomik.
 • Të ketë punuar më parë me një nga versionet e software Microsoft Dynamics NAV (Me prioritet).
 • Të ketë 2 vite eksperiencë pune si punonjës në Financë dhe Kontabilitet.
 • Të ketë njohuri të mira në kontabilitet ( Kontabilizimi i blerjeve, shitjeve, importit, exportit, listepagesa.)
 • Të jetë i aftë të punojë në grup dhe të përballoj presionin e punës.
 • Të ketë iniciativë dhe fleksibilitet në punë.
 • Të ketë njohuri të mira të gjuhës angleze

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV-te e tyre ne adresen e email-it; [email protected]

Tel; +355684098918

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Inda SH.A

Ne jemi Inda SH.A, një kompani, e cila ka në fokus sektorët e bujqësisë, blegtorisë, kopshtari, industri, linjë prodhimi skeleri, ndërtim dhe vegla pune. Fillesat tona i kemi që në vitet 2000

Jemi distributor eksluziv i 25 markave ndërkombëtare si: Inda, Oleo-mac, Bertolini, Ronix, Lowe, Loncin, Elsea, Lisam, Newco, Hawk etj.

Ne gjithashtu operojmë dhe me brandin tonë të regjistruar "Inda", e cila ka një shtrirje të gjerë në të gjitha sektorët e lartëpërmendura.