Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comShërbime Kreu Shërbime

Edukim dhe Këshilla

Këshillim Karriere

Mësoni më shumë për punën, karrierën dhe rritjen profesionale

Udhëzuesi i Karrierës

Ky libër duhet lexuar. Bejeni pjesë të bibliotekës tuaj online ose offline

Podcast

Këshilla me vlere me zë për punëdhënesit dhe punëkërkuesit për një punë dhe karrierë më të mirë

Media

Video nga aktivitetet e duapune.com, nga pjesemarrja në emisione televizive dhe ngjarje të tjera me vlerë për komunitetin

Paga dhe Statistika

Llogaritje e Pagës

Dëshironi të dini sa është paga juaj reale?

Indeksi i Punësimit

Te dhënat reale nga duapune.com, me vlerë për cdo student, studjues apo të interesuar për të dhënat ne tregun e punës

Pyetësori për Pagën

Ju lutem jepni kontributin tuaj për të vleresuar pagën mesatare në një profesion te caktuar

Shërbime të duapune.com

Pse ne?

Vlera që duapune.com shton në tregun lokal dhe global të punës.

Punëkërkues

Shërbimet kryesore që i ofrohen punëkërkuesit

Punëdhënes

Shërbimet kryesore që i ofrohen punëdhënesit

Pyetje dhe përgjigje

Përmbledhje e pyetjeve/përgjigjeve kryesore që lidhen me përdorimin e duapune.com