Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comDëshmi Suksesi

logo Trita Hospital
Kompani

Me një dizajn praktik dhe tërheqës, DuaPune ofron një përvojë të shkëlqyer si për punëdhënësin ashtu edhe punëmarrësin.

Jemi te kënaqur me përkushtinin dhe angazhimin tuaj për të përmbushur çdo kërkesë tonën në kohë rekod.

Fjorida Kallushi HR Manager,

Trita Hospital

Data: 23.02.2024