Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comDëshmi Suksesi

logo Noteri Gjergj Kongoli
Kompani

Jam i lumtur të shpreh një falenderim të ngrohtë për duapune.com për punën e tyre të jashtëzakonshme në rekrutimin e personelit të ri. Në një kohë shumë të shkurtër, portalit i është arritur të gjejë 25 kandidatura të përshtatshme, nga të cilat janë përzgjedhur 5 kandidate të duhur. Ky sukses është rezultat i përkushtimit dhe profesionalizmit të ekipit të duapune.com, të cilët kanë ofruar një përputhshmëri ne kohe rekord me nevojat dhe kërkesat tona.

Faleminderit,

Noter: Gjergj Kongoli

Data: 15.03.2024