Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comDëshmi Suksesi

logo Dauti Komerc
Kompani

Që në fillesat tona si kompani në tregun shqiptar, ne i kemi besuar profesionalizmit të DuaPune në përzgjedhjen e ekipit tonë. Ajo çfarë ne kemi vlerësuar në këtë bashkëpunim është korrektësia, përkushtimi dhe shpejtësia në përmbushjen e kërkesave tona nga DuaPune, kjo dhe për shkak të eksperiencës shumëvjecare të tyre në treg. Ne e rekomandojme DuaPune për përzgjedhjen e talenteve si dhe besueshmërinë dhe kujdesin që tregojnë për partnerët e tyre.

Enri Skapi, Sales Menager

Dauti Komerc