Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comDëshmi Suksesi

logo Greentech Solutions
Kompani

duapune.com i tejkaloi të gjitha pritshmëritë duke plotësuar gjashtë pozicione pune kyçe në kompaninë tonë për një kohë rekord. Kuptimi i tyre i mprehtë i industrisë sonë, kulturës së kompanisë dhe kërkesave të pozicioneve të punës u mundësoi atyre të gjenin kandidatët e përsosur për ne me shpejtësi. Proçesi i tyre efikas, networku i fortë dhe komunikimi i qëndrueshëm na ranë në sy, duke e bërë proçesin e rekrutimit të qetë dhe pa stres. Shpejtësia, profesionalizmi dhe përkushtimi i tyre çuan në një rezultat të shkëlqyer punësimi. Ne e rekomandojmë duapune.com për shërbimet e tyre të nivelit të lartë të rekrutimit të talenteve.

-Versioni i përkthyer-

Greentech Solutions

Data: 25.10.2023

duapune.com exceeded all expectations in filling six crucial positions for us in record time. Their keen understanding of our industry, company culture, and role requirements enabled them to find the perfect candidates swiftly. Their efficient process, robust network, and consistent communication stood out, making the recruitment process seamless and stress-free. Their speed, professionalism, and dedication resulted in a superb hiring outcome. We highly recommend duapune.com for their top-tier talent acquisition services.

-Versioni origjinal-

Greentech Solutions