Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

201-500

Punë Aktive:

0


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Kompania “IZOPACK AUSTRIA” lider ne prodhimin e polisterolit ne Shqiperi ne bashkepunim me kompanine gjermane “WEBER” ofron një gamë të gjerë produktesh për realizimin e izolimeve termike dhe hidroizolimeve te nderteses tuaj me garanci 20 vjecare.

Materialet tona garantojne izolim termik te standartit europian duke ofruar komoditet klimatik te perhershem dhe kursyer gjithashtu deri ne 60 % energjine ne ndertesat tuaja.

Kompania ofron gjithashtu edhe dekore polisteroli te rezinuara per fasadat e jashtme te ndertesave.