Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

51-100

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat

Themeluar:

2000


INFORMACIONE KONTAKTI


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Klimateknika TB2 sh.p.k, pjesë e Klima Group, kompani shqiptare e themeluar në vitin 2000, me kapital 100% shqiptar që operon në fushën e sistemeve të kondicionimit HVAC. Përqasja e teknologjisë më të avancuar dhe aplikimet e saj nga një staf i kualifikuar Teknik dhe Inxhinierë me eksperience, i jep mundësinë Klimateknikës për të siguruar që 15 Vjet përvojë në tregun shqiptar dhe më gjerë, sistemet më të përparuara të Ajrit të kondicionuar, Ngrohjes, Ventilimit dhe prodhimit të aksesoreve HVAC.

Klimateknika l.t.d. Projekton, Implementon dhe Mirëmban sistemet HVAC dhe Sisteme diellore termike, duke përfshirë aplikimet civile dhe industriale, në përputhje me standartet Europiane dhe Shqiptare të Eficencës së Energjisë. Aktualisht operon si distributor zyrtar i kompanisë Japoneze FUJITSU GENERAL LIMITED, një emër i njohur dhe udhëheqës në fushën e sistemeve të ajrit të kondicionuar, distributore zyrtar i markave CALPAK dhe CASALS si dhe importimi i pajisjeve HVAC me kualitetit të lartë, teknologji të përparuar dhe prodhimi i linjës së aksesorëve.