Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

201-500

Punë Aktive:

3

Sektori:

Privat

Themeluar:

1970


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Rrjeti ynë i besueshëm ONE po rritet vazhdimisht dhe po zgjeron kapacitetet, duke shkuar përtej dhe duke i dhënë përparësi inovacionit, përsosmërisë dhe përmirësimit të vazhdueshëm, për të ofruar shërbime superiore fikse, mobile e IPTV.
Me teknologjinë më të madhe dhe më të fundit të fibrës optike, jemi të përkushtuar të lidhim familjet shqiptare duke e bërë ONE Albania portën kryesore drejt botës së internetit broadband! Rrjeti ynë Mobile është i shpejtë, i qëndrueshëm e i besueshëm, i certifikuar nga Omnitele si rrjeti me performancën më të lartë në vend dhe i gatshëm për të mbështetur rrjetin 5G, rrjetin e së ardhmes! Ne sjellim planet më të mira, komunikim pa limit, internet të shpejtë dhe një përvojë të përmirësuar në të gjitha pikat e kontaktit me klientin!
Ne ju dëgjojmë, ju mbështesim, ju shoqërojmë kudo, me cilësi dhe profesionalizëm!