Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comDëshmi Suksesi

logo Proton
Kompani

Ashtu si të gjitha kompanitë e tjera, kompania jonë duhej të punësonte staf të ri. Pas shumë marrëveshjeve nga burime të ndryshme për aplikantët të cilët nuk na ofruan cilësinë e duhur të kandidateve, ne zgjodhëm duapune.com si portali i vetëm profesional që na mundësoi shumë aplikantë dhe gjithashtu të punësonim kandidatët më të mirë për vendet vakante që kishim.

Procesi i publikimit të punës ishte i thjeshtë dhe shumë profesional, na ndihmoi të krijonim përshkrime profesionale të punës për çdo njoftim pune. Për Ne është portali i parë profesional për të gjetur punonjësit e duhur.

Nga Proton