Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comDëshmi Suksesi

logo Ilti Cela
Individ

Unë jam Ilti Çela Specialist IT pranë Spitalit Amerikan në Tiranë. Si Çdo punëkërkues edhe unë kam patur periudhën time të vështirë për gjetjen e një vendi pune. Rastësisht nga të njohur dëgjova për faqen e internetit duapune.com ku u rregjistrova si punëkërkues dhe ndërtova CV time online.

Çdo ditë njoftohesha me e-mail nga stafi i duapune.com për oferta të reja pune. Ajo që më tërhoqi dhe më dha shpresë te duapune.com ishte lehtësia dhe shpejtësia për tu informuar me të rejat më të fundit në tregun e punës si dhe aplikimi në kohë reale në këto vende të lira pune nëpërmjet duapune.com.Unë do të dëshomoj rastin tim rekord për punësim, të cilin e kam arritur vetëm nëpërmjet duapune.com.

Kam aplikuar pranë kompanisë A.E.Distribution sh.p.k në orën 15:00 të datës 02.06.2010, në orën 15:15 kam marrë telefonatë