Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comDëshmi Suksesi

logo Evis Pogoni
Kompani

Për ne tek " COCA-COLA, procesi i rekrutimit është mjaft i rëndësishëm dhe shume herë aspak i lehtë për gjetjen e profesionistëve të duhur.

Krahasuar në përvojën me aplikimet on line, duapune.com, bën diferencë në cilësinë dhe prezantimin e kandidatëve të saj.... tek duapune... "gjen Personin e duhur në Pozicionin e duhur".

Bravo Stafit të duapune në orientimin dhe edukimin profesional në gjithë këto vite.