Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comDëshmi Suksesi

logo Klemi Sinakoli
Kompani

Cineplexx Albania i drejtohet gjithnje portalit duapune.com kur eshte nevoja per te plotesuar mungesat ne staf. Feedback-u ka qene gjithnje pozitiv me shume CV ne inbox dhe pothuajse gjithmone jemi plotesuar sipas CV te ardhura nga duapune.com.

Me e aferta ishte para 1 jave ku punesuam nje djale, i cili kishte aplikuar per pozicionin biletar ne Cineplexx Teg.

Klemi Sinakoli

Cinema Manager TEG