Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comDëshmi Suksesi

logo Vjola Arapi
Kompani

Dua tju shpreh urimet me te mira per punen qe keni krijuar! Nga njoftimi i postuar prej jush, tashme ne kemi punonjesen e re qe i eshte bashkuar kompanise tone 😊! Faleminderit dhe shume suksese per ju!

Vjola Arapi  - HR Manager tek Efa Solution & ProDyn Albania