Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comDëshmi Suksesi

logo Fatjona Zika
Kompani

Kompania jone i drejtohet gjithmone portalit duapune.com si portali me i suksesshem qe na ka rezultuar ne gjithe keto vite pune. Ne njoftimin e postuar se fundmi morem nje numer te konsiderueshem CV-sh ne nje kohe te shkurter nga te cilat punesuam dy inxhieniere dhe per kete jemi shume te kenaqur.

Faleminderit dhe suksese te metejshme!

Administrator BPAL Engineering shpk

Tiranë, 27.07.2023