Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comDëshmi Suksesi

logo TCT Premium sh.p.k
Kompani

Trajnim Mbresëlënës në Fushën e Burimeve Njerëzore. Dëshiroj të ndaj përvojën time në lidhje me programin e trajnimit në fushën e burimeve njerëzore të ofruar nga DuaPune/DM Consulting.

Pjesëmarrja në këtë trajnim ka qenë një udhëtim i jashtëzakonshem dhe me vlera te paharrueshme. Përmbajtja e trajnimit u projektua me kujdes, duke ofruar aspekte të ndryshme të BNJ, nga rekrutimi deri te zhvillimi i punonjësve dhe gjithçka midis ketij procesi. Trajnerët treguan një ekspertizë të pashoqe në çështjet që trajtonin, duke bërë konceptet komplekse të lehta për t'u kuptuar. Përdorimi i shembujve të jetës reale dhe studimeve të rasteve, përmirësoi edhe më tej prakticitetin e trajnimit. Shpreh kenaqeine per te deshmuar se njohurite dhe informacioni I marre ne trajnim paten nje vlere te madhe, mbasi I kam vene ne zbatim te menjehereshem ne punen time te perditshme te BNj. Ky trajnim me rriti aftësinë për të trajtuar sfidat me vetëbesim dhe krijimtari, duke kontribuar ne suksesin e nismave qe ndermorra ne departamentin e BNj. 

Në përfundim, rekomandoj trajnimin në fushën e burimeve njerëzore të DuaPune/DM Consulting për këdo që kërkon të përmirësojë aftësitë dhe njohuritë e tyre në fushën e HR-së. Cilësia e programit, ekspertiza e trajnerëve dhe miqësia e jashtëzakonshme qe lindi midis pjesemarresve e bëjnë atë një zgjedhje të spikatur. Faleminderit tërë ekipit të DuaPune / DM Consulting për këtë mundësi të shkëlqyeshme, për rritjen dhe njohurite e mara.

Me respekt,

Blerta BEKTASHI, ADMINISTRATOR

TCT Premium sh.p.k

TIA PRIVATE TERMINAL & EXCLUSIVE CLUB

Tiranë, 16.08.2023