Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comDëshmi Suksesi

logo Dorina Bej
Individ

E rekomandoj per te gjithe ata persona qe jane fillestare ne boten e hr si puna ime. Nje eksperience shume e bukur qe do doja te perseritej. Sava nje trajnuese qe di te ta percjelle shume mire dijen deri tek ty dhe kjo eshte dicka qe jo te gjithe dine ta bejne. Grupi i duapune.com shume te gjendshem dhe te sjellshem. Ne fund me erdhi keq qe po mbaronte si trajnim. Aspak pishman qe zgjodha ju per kete trajnim.

Data: 16.08.2023