Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comDëshmi Suksesi

logo Ersilda Shahu
Individ

Jam shume e lumtur qe isha pjese e trajnimit hr academy e organizuar me profesionalizem nga duapune.com. Trajnimi ishte nderveprues dhe plot bashkepunim midis pjesmarresve duke nxjerre ne pah eksperiencat me te mira te gjithesecilit. Ky trajnim ishte nje vlere e shtuar per eksperiencen time profesionale. Shume mirenjohje per perkushtimin dhe gjithe profesionalizmin e duapune.com.

Specialiste e Burimeve Njerezore 

Data: 17.08.2023