Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comDëshmi Suksesi

logo Banka Vlora
Kompani

Në aplikimin që bëra tek ju mora shumë CV ku seleksionova më të mirat dhe punësova personin që mendova se ishte më i përshtatshëm në bazë të kërkesave që kisha.

Krenar Tahiri

Ceo

Banka Vlora

Data: 16.10.2023